WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ITV 4 UK, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.itv.com/hub/itv4

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria Naxoo 220
UPC Cablecom 162
Wielka Brytania Freesat 117
Freeview 24
Sky 120
Virgin Media 118
WightFibre 8
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 22000, 5/6 TAK
Astra 2G Europa V, 23000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ITV Hub darmowa Wielka Brytania tak
FilmOn darmowa Cały świat nie
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Sky Go płatna Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.05 17:00 FC Barcelona Femení - Olympique Lyon (finał) (Piłka nożna,Liga Mistrzyń)
Piłka nożna,Liga Mistrzyń
21.0519:00
07.03 19:30 Nottingham Forest - Huddersfield Town (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
07.0320:30
06.02 18:30 AFC Bournemouth - Boreham Wood (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
06.0219:30
05.02 20:00 Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
05.0221:00
15.12 19:45 AFC Barrow - Ipswich Town (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
15.1220:45
05.12 17:15 Salford City - Chesterfield (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
05.1218:15
03.12 19:45 Gateshead - Charlton Athletic (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
03.1220:45
16.11 19:45 Solihull Moors - Wigan Athletic (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
16.1120:45
08.11 19:45 Dagenham & Redbridge - Salford City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
08.1120:45
11.10 09:30 French Open (finał) (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
11.1011:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
12 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
13 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
14 Jagiellonia Białystok 5 1 1 3 5:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Miedź Legnica 4 0 1 3 3:8 1
18 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1