WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

J Sports 1, Japonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Japonia
Język: japoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.jsports.co.jp/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Japonia J:COM 405
SKY PerfecTV! 300
Satelita Region Parametry FTA
JCSAT 3A Azja H, 23303, 3/5 NIE
BSAT 3C Azja R, 28860, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.06 13:00 Japonia - Szkocja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
14.0615:00
12.06 13:00 Nigeria - Korea Południowa (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
12.0615:00
11.06 16:00 Chile - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
11.0618:00
11.06 13:00 Nowa Zelandia - Holandia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
11.0615:00
23.05 16:00 Tahiti U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0518:00
11.12 19:30 Hiszpania - Norwegia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1220:30
11.12 16:30 Rosja - Korea Południowa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1217:30
08.12 19:05 Norwegia - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1220:05
08.12 16:30 Czechy - Węgry (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1217:30
08.12 12:30 Argentyna - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1213:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round