WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

J Sports 1, Japonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Japonia
Język: japoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.jsports.co.jp/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Japonia J:COM 405
SKY PerfecTV! 300
Satelita Region Parametry FTA
JCSAT 3A Azja H, 23303, 3/5 NIE
BSAT 3C Azja R, 28860, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.05 16:00 Tahiti U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0518:00
11.12 19:30 Hiszpania - Norwegia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1220:30
11.12 16:30 Rosja - Korea Południowa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1217:30
08.12 19:05 Norwegia - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1220:05
08.12 16:30 Czechy - Węgry (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1217:30
08.12 12:30 Argentyna - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1213:30
07.12 12:30 Polska - Węgry (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
07.1213:30
06.12 19:10 Brazylia - Japonia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
06.1220:10
06.12 12:50 Rosja - Japonia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
06.1213:50
01.12 23:00 Boston Celtics - Pittsburgh Penguins (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
02.1200:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation