WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

J Sports 4, Japonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Japonia
Język: japoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.jsports.co.jp/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Japonia SKY PerfecTV! 605
Satelita Region Parametry FTA
JCSAT 3A Azja H, 23303, 3/5 NIE
BSAT 3C Azja R, 28860, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.06 18:30 Włochy U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
14.0620:30
11.06 18:30 Ekwador U20 - Korea Południowa U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
11.0620:30
04.06 18:30 Argentyna U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0620:30
03.06 18:30 Senegal U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0620:30
02.06 18:30 Kolumbia U20 - Nowa Zelandia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
02.0620:30
31.05 18:30 RPA U20 - Portugalia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30
31.05 16:00 Arabia Saudyjska U20 - Panama U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0518:00
30.05 18:30 Nigeria U20 - Ukraina U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
30.0520:30
30.05 16:00 Nowa Zelandia U20 - Urugwaj U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
30.0518:00
29.05 18:30 Kolumbia U20 - Tahiti U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
29.0520:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation