WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Kanal 5 Sweden, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.dplay.se/kanal5/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Boxer 5
Canal Digital Sverige 5
Com Hem 5
Viasat Sverige 1450
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa V, 24500, 7/8 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 02:00 Szwecja - Kanada (kobiety) (finał) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
06.0804:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
03.08 08:00 Dania - Norwegia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
03.0810:00
03.08 04:15 Szwecja - Hiszpania (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
03.0806:15
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
02.08 07:15 Węgry - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
02.0809:15
01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
01.08 12:30 Dania - Szwecja (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
01.0814:30
01.08 07:15 Norwegia - Francja (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
01.0809:15
31.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 9 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
01.0801:30
30.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 8 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
31.0701:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation