WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Kanal 5 Sweden, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.dplay.se/kanal5/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Boxer 5
Canal Digital Sverige 5
Com Hem 5
Viasat Sverige 1450
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 5 Europa V, 24500, 7/8 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 16:30 Chelsea Londyn - Manchester United (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
19.0518:30
21.04 16:15 Manchester United - Tottenham (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
21.0418:15
15.02 18:00 Östersunds FK - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0219:00
10.10 18:45 Holandia - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1020:45
08.10 16:00 Dania - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1018:00
07.10 16:00 Szwecja - Luksemburg (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.1018:00
03.09 16:00 Białoruś - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
03.0918:00
31.08 18:45 Bułgaria - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0820:45
27.06 18:45 Hiszpania - Włochy (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0620:45
27.06 16:00 Anglia - Niemcy (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round