WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Kanal 5 Ukraina, Ukraina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ukraina
Język: ukraiński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.5.ua/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja NTV Plus 19113
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka R, 27500, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka H, 30000, 5/6 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
5 Kanal Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.10 16:00 Ukraina - Kosowo (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1018:00
06.10 18:45 Turcja - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
06.1020:45
07.04 19:05 Sporting Braga - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.0421:05
18.02 20:05 Szachtar Donieck - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0221:05
17.02 19:45 AS Roma - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0220:45
09.12 19:45 Dynamo Kijów - Maccabi Tel Awiw (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
09.1220:45
08.12 19:45 PSG - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.1220:45
26.11 18:00 Lazio Rzym - Dnipro Dniepropietrowsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
26.1119:00
25.11 19:45 Szachtar Donieck - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
25.1120:45
24.11 19:45 FC Porto - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round