WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Kayo Sports, Australia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Australia
Język: angielski
Strona www: https://kayosports.com.au

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.10 00:30 CA Boca Juniors - Caracas FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 00:30 Club Libertad - Independiente Medellín (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 00:30 Grêmio FB Porto Alegre - América de Cali (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 00:30 CD Universidad Católica - SC Internacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 1. trening (F1)
F1
23.1012:00
23.10 12:00 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.1014:00
23.10 14:00 Grand Prix Portugalii - 2. trening (F1)
F1
23.1016:00
23.10 18:30 Vfb Stuttgart - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
23.1020:30
23.10 18:45 US Sassuolo - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.1020:45
24.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 3. trening (F1)
F1
24.1012:00
24.10 11:00 CA Osasuna - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1013:00
24.10 12:00 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.1014:00
24.10 13:00 Grand Prix Portugalii - kwalifikacje (F1)
F1
24.1015:00
24.10 13:00 Atalanta Bergamo - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1015:00
24.10 13:30 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 RB Lipsk - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 Union Berlin - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 14:00 FC Barcelona - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1016:00
24.10 14:30 Irlandia - Włochy (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
24.1016:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 22:15 Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1000:15
21.10 22:15 Club Nacional de Football - Club Alianza Lima (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1000:15
21.10 10:00 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.1012:00
21.10 00:30 CA River Plate - LDU Quito (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
21.10 00:30 CSD Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
21.10 00:30 São Paulo FC - Deportivo Binacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
21.10 00:30 CA Peñarol - Athletico Paranaense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
20.10 22:15 Santos FC - Defensa y Justicia (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1000:15
20.10 22:15 Club Olimpia - Delfín SC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1000:15
20.10 11:30 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.1013:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation