WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

L'Équipe, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.lequipe.fr/lacha...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Bis TV 3001
CanalSat Réunion 64
Canalsat 142
Fransat 21
Orange TV France 21
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 103
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 19
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 TAK
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 45000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
L'Équipe Le Direct darmowa Francja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 18:45 Portugalia - Izrael (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0620:45
07.06 18:45 Niemcy - Łotwa (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0620:45
06.06 16:00 Anglia - Rumunia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
06.0618:00
04.06 18:45 Włochy - Czechy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
04.0620:45
03.06 18:45 Belgia - Grecja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
03.0620:45
01.06 18:45 Polska - Rosja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
01.0620:45
30.05 08:00 Australia - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
30.0510:00
29.05 16:00 Szwecja - Finlandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
29.0518:00
29.05 08:00 Niemcy - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
29.0510:00
28.05 18:45 Włochy - San Marino (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0520:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
3 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
5 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
6 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
7 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
8 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
10 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
11 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
12 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
13 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
14 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation