WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

LaLiga TV Bar HD, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.laliga.es/en/lal...

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.07 19:00 AC Milan - SL Benfica (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
28.0721:00
26.07 23:30 Real Madryt - Atlético Madryt (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
27.0701:30
25.07 19:00 Espanyol Barcelona - UMF Stjarnan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.0721:00
25.07 11:30 Tottenham Hotspur - Manchester United (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
25.0713:30
25.07 00:00 ACF Fiorentina - SL Benfica (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
25.0702:00
24.07 11:30 Juventus FC - Inter Mediolan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
24.0713:30
24.07 01:00 Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
24.0703:00
24.07 01:00 Chivas de Guadalajara - Atlético Madryt (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
24.0703:00
23.07 23:00 Real Madryt - Arsenal FC (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
24.0701:00
21.07 22:00 Liverpool FC - Sevilla FC (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
22.0700:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation