WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

LAOLA1.TV, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.laola1.tv/en-int/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
LAOLA1.tv Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.05 15:45 HC Vardar Skopje - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
26.0517:45
26.05 13:00 HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
26.0515:00
12.05 15:50 Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
12.0517:50
12.05 12:50 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
12.0514:50
05.05 15:50 CS Volei Alba-Blaj - Galatasaray Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
05.0517:50
05.05 12:50 Imoco Volley Conegliano - Vakifbank Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
05.0514:50
29.04 17:00 Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0419:00
29.04 15:00 HC Vardar Skopje - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0417:00
29.04 14:50 Skjern Handbold - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0416:50
28.04 15:25 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0417:25

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round