WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

LTV7 Latvia, Łotwa na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Łotwa
Język: łotewski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://ltv.lsm.lv/lv/ltv7/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Łotwa Viasat Latvija 6830
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
LTV tiešraide darmowa Łotwa nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.06 19:00 Hiszpania U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0621:00
27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
08.06 18:30 Korea Południowa U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0620:30
07.06 16:30 Włochy U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
07.0618:30
04.06 18:30 Argentyna U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0620:30
03.06 18:30 Senegal U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0620:30
10.10 18:45 Łotwa - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1020:45
03.09 18:45 Łotwa - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
03.0920:45
31.08 18:45 Węgry - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0820:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation