WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

LTV7 Latvia, Łotwa na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Łotwa
Język: łotewski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://ltv.lsm.lv/lv/ltv7/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Łotwa Viasat Latvija 6830
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
LTV tiešraide darmowa Łotwa nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
08.06 18:30 Korea Południowa U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0620:30
07.06 16:30 Włochy U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
07.0618:30
04.06 18:30 Argentyna U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0620:30
03.06 18:30 Senegal U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0620:30
10.10 18:45 Łotwa - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1020:45
03.09 18:45 Łotwa - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
03.0920:45
31.08 18:45 Węgry - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0820:45
12.06 16:45 Łotwa - Estonia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0618:45
09.06 18:45 Łotwa - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round