WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ma Chaîne Sport, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sfrsport2.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 65
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 105
Kenia Zuku 311
Republika Południowej Afryki StarSat 671
Tanzania AzamTV 401
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 7B Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 2/3 NIE
SES 5 Europa , Afryka H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 NIE
Eutelsat 8 West B Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód L, 60000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.01 17:00 Francja - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0118:00
25.08 19:00 Szachtar Donieck - İstanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.0821:00
04.08 17:00 Qabala - OSC Lille (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.0819:00
30.07 00:00 Johanna Konta - Kristina Kucova (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
30.0702:00
29.07 22:30 Anastasia Pavlyuchenkova - Madison Keys (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
30.0700:30
29.07 18:30 Daria Kasatkina - Angelique Kerber (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
29.0720:30
29.07 16:30 Svetlana Kuznetsova - Simona Halep (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
29.0718:30
28.07 18:30 Hertha Berlin - Brøndby IF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0720:30
28.07 17:00 OSC Lille - Qabala (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0719:00
28.07 16:30 Turniej WTA w Montrealu (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
28.0718:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation