WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ma Chaîne Sport, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sfrsport2.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 65
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 105
Kenia Zuku 311
Republika Południowej Afryki StarSat 671
Tanzania AzamTV 401
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 7B Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 2/3 NIE
SES 5 Europa , Afryka H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 NIE
Eutelsat 8 West B Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód L, 60000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.01 17:00 Francja - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0118:00
25.08 19:00 Szachtar Donieck - Istanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.0821:00
04.08 17:00 Qabala - OSC Lille (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.0819:00
30.07 00:00 Johanna Konta - Kristina Kucova (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
30.0702:00
29.07 22:30 Anastasia Pavlyuchenkova - Madison Keys (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
30.0700:30
29.07 18:30 Daria Kasatkina - Angelique Kerber (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0720:30
29.07 16:30 Svetlana Kuznetsova - Simona Halep (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0718:30
28.07 18:30 Hertha Berlin - Brøndby IF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0720:30
28.07 17:00 OSC Lille - Qabala (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0719:00
28.07 16:30 Turniej WTA w Montrealu (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
28.0718:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round