WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Match! Arena, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://matchtv.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja NTV Plus 1301
NTV Plus Vostok 56415
Telekarta 805
Tricolor TV 21008
Tricolor TV Sibir 17000
Satelita Region Parametry FTA
Horizons 2 Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Azja , Azja Zachodnia H, 28800, 2/3 NIE
Intelsat 902 Europa H, 31003, 7/8 NIE
Express AT1 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia L, 27500, 3/4 NIE
Express AM6 Europa Wschodnia H, 36170, 3/4 NIE
Express AM7 Europa H, 31000, 7/8 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa R, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka R, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Match! Live darmowa Rosja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.09 10:00 Grand Prix Włoch - 2. trening (F1)
F1
11.0912:00
10.09 16:00 Grand Prix Włoch - kwalifikacje (F1)
F1
10.0918:00
10.09 12:30 Grand Prix Włoch - 1. trening (F1)
F1
10.0914:30
08.09 18:45 Białoruś - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
07.09 18:45 Austria - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.0920:45
04.09 10:00 Grand Prix Holandii - 3. trening (F1)
F1
04.0912:00
03.09 13:00 Grand Prix Holandii - 2. trening (F1)
F1
03.0915:00
03.09 09:30 Grand Prix Holandii - 1. trening (F1)
F1
03.0911:30
01.09 18:45 Mołdawia - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
01.0920:45
30.08 18:00 Rosja - Białoruś (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
30.0820:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation