WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Match! Igra, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://matchtv.ru

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.03 17:30 Valencia Basket - UNICS Kazań (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
19.0318:30
20.03 16:00 Vakifbank Stambuł - Dinamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
20.0317:00
22.03 16:00 UNICS Kazań - Valencia Basket (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0317:00
22.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.0317:00
23.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0317:00
24.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0317:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.03 17:00 CSKA Moskwa - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.0318:00
14.03 17:00 PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.0318:00
13.03 17:00 Trefl Gdańsk - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.0318:00
12.03 16:00 Dinamo Moskwa - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
12.0317:00
08.03 19:30 Kirolbet Baskonia - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0320:30
26.02 16:00 Dinamo Moskwa - Chemik Police (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
26.0217:00
26.02 14:00 Eczacibasi Vitra Stambuł - Dinamo Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
26.0215:00
22.02 19:00 Panathinaikos - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0220:00
21.02 20:00 SL Benfica - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0221:00
21.02 17:55 Valencia CF - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round