WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Match TV Game, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://matchtv.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja NTV Plus 1303
NTV Plus Vostok 56203
Telekarta 817
Tricolor TV 21005
Tricolor TV Sibir 17001
Satelita Region Parametry FTA
Horizons 2 Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Azja , Azja Zachodnia H, 28800, 2/3 NIE
Express AT1 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia L, 27500, 3/4 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa R, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka R, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Match! Live darmowa Rosja nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:45 Polska - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 16:00 Szkocja - Portugalia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1018:00
14.10 13:00 Rumunia - Serbia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1015:00
12.10 18:45 Chorwacja - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
12.10 16:00 Rosja U21 - Macedonia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
12.1018:00
11.10 18:45 Polska - Portugalia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45
10.10 18:45 Włochy - Ukraina (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.1020:45
07.10 10:30 Genoa CFC - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1012:30
06.10 18:30 Empoli FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
06.1020:30
06.10 16:30 Manchester United - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
06.1018:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round