WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

MBC Korea, Korea Południowa na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Korea Południowa
Język: koreański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.imbc.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Filipiny Dream Satellite TV 31
Korea Południowa SkyLife 11
Stany Zjednoczone DirecTV 2081
Satelita Region Parametry FTA
Koreasat 6 Azja Wschodnia L, 23800, 5/6 NIE
Koreasat 5 Azja Wschodnia V, 25600, 5/6 TAK

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
31.05 18:30 Korea Południowa U20 - Argentyna U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30
25.05 13:30 Portugalia U20 - Korea Południowa U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0515:30
26.03 11:00 Korea Południowa - Kolumbia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0312:00
07.06 12:10 Korea Południowa - Boliwia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0614:10
17.12 19:30 Finał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1217:30
16.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1220:30
16.12 16:30 Sada Cruzeiro - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
14.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation