WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

MBC Korea, Korea Południowa na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Korea Południowa
Język: koreański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.imbc.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Filipiny Dream Satellite TV 31
Korea Południowa SkyLife 11
Stany Zjednoczone DirecTV 2081
Satelita Region Parametry FTA
Koreasat 6 Azja Wschodnia L, 23800, 5/6 NIE
Koreasat 5 Azja Wschodnia V, 25600, 5/6 TAK

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
31.05 18:30 Korea Południowa U20 - Argentyna U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30
25.05 13:30 Portugalia U20 - Korea Południowa U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0515:30
26.03 11:00 Korea Południowa - Kolumbia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0312:00
07.06 12:10 Korea Południowa - Boliwia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0614:10
17.12 19:30 Finał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1217:30
16.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1220:30
16.12 16:30 Sada Cruzeiro - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
14.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation