WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Movistar+, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://ver.movistarplus.es/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Movistar+ płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.1014:00
28.10 17:55 FK Krasnodar - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 17:55 İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Manchester United - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Club Brugge - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Ferencvárosi TC - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Juventus FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Sevilla FC - Stade Rennais (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
29.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
29.1014:00
29.10 17:55 AC Milan - Sparta Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 Lille OSC - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 AEK Ateny - Leicester City (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 Royal Antwerp FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 Qarabağ Ağdam - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 Zoria Ługańsk - Sporting Braga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 KAA Gent - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 FK Crvena Zvezda - Slovan Liberec (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 CSKA Moskwa - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 17:55 Feyenoord Rotterdam - Wolfsberger AC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.10 20:00 Levante UD - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.1021:00
26.10 19:45 AC Milan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.1020:45
26.10 19:30 Bayer Leverkusen - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
26.1020:30
26.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.1014:00
25.10 20:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1021:00
25.10 20:00 Real Sociedad - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1021:00
25.10 19:45 Juventus FC - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1020:45
25.10 17:30 Real Madryt - Movistar Estudiantes (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.1018:30
25.10 17:30 Getafe CF - Granada CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1018:30
25.10 17:00 Werder Brema - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
25.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation