WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

MRT 1, Macedonia Północna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia Północna
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.mrt.com.mk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 108
Macedonia Północna Total TV Makedonija 863
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
MRT Play darmowa Macedonia Północna nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.09 14:00 Rosja - Macedonia Północna (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
08.0916:00
13.06 16:00 Barça - Aalborg Håndbold (finał) (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.0618:00
13.06 13:15 HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.0615:15
08.04 16:45 Telekom Veszprém - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
08.0418:45
14.03 15:00 Dania - Macedonia Północna (Piłka ręczna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka ręczna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.0316:00
11.03 19:00 Macedonia Północna - Dania (Piłka ręczna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka ręczna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0320:00
21.02 15:00 HC Vardar Skopje - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.0216:00
14.02 19:45 HC Metalurg - ORLEN Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Europejska)
Piłka ręczna,Liga Europejska
14.0220:45
14.02 17:00 HC Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.0218:00
31.01 16:30 Dania - Szwecja (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
31.0117:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 9 5 3 1 18:6 18
2 Śląsk Wrocław 9 4 5 0 14:8 17
3 Lechia Gdańsk 9 4 4 1 15:8 16
4 Pogoń Szczecin 9 4 4 1 12:7 16
5 Zagłębie Lubin 8 5 0 3 11:12 15
6 Raków Częstochowa 7 4 2 1 14:11 14
7 Jagiellonia Białystok 9 3 3 3 10:11 12
8 PGE FKS Stal Mielec 9 3 2 4 8:13 11
9 Wisła Kraków 9 3 2 4 13:15 11
10 Wisła Płock 9 3 1 5 15:13 10
11 Radomiak Radom 8 2 4 2 8:7 10
12 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
13 Górnik Zabrze 8 3 1 4 9:12 10
14 Legia Warszawa 7 3 0 4 9:9 9
15 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
16 Warta Poznań 9 1 4 4 8:10 7
17 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 1 3 4 9:12 6
18 Górnik Łęczna 9 1 2 6 7:22 5
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation