WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

MRT 1, Macedonia Północna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia Północna
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.mrt.com.mk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 108
Macedonia Północna Total TV Makedonija 863
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
MRT Play darmowa Macedonia Północna nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.11 16:30 HC Meshkov Brest - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1117:30
16.11 17:00 PGE Vive Kielce - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.1118:00
09.11 16:30 HC Vardar Skopje - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
09.1117:30
19.10 15:30 Telekom Veszprém - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.1017:30
12.10 15:30 HC Vardar Skopje - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1017:30
22.09 15:00 HC Vardar Skopje - FC Porto Sofarma (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0917:00
14.09 15:15 Montpellier HB - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.0917:15
04.03 15:55 HC Vardar Skopje - ORLEN Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
04.0316:55
18.02 15:55 HC Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.0216:55
15.02 20:05 SSC Napoli - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0221:05

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 Pogon Szczecin 7 4 2 1 9:4 14
4 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
5 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
6 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
7 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
8 Jagiellonia 8 3 2 3 8:10 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation