WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Multideporte 2, Hiszpania  na żywoMultideporte 2, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www1.movistarplus.es...

Multideporte 2, Hiszpania na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Multideporte 2, Hiszpania  na żywoHiszpania Movistar+ 180
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

Multideporte 2, Hiszpania na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.04 13:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.0415:30
05.04 19:00 FC Barcelona Lassa - BC Khimik (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
05.0421:00
01.04 13:30 Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
01.0415:30
08.02 19:30 Valencia Basket - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:30
08.02 19:15 Panathinaikos BC - Laboral Kutxa Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:15
03.12 11:30 Laboral Kutxa Baskonia - Monbus Obradoiro (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
03.1212:30
29.10 17:00 Laboral Kutxa Baskonia - Tecnyconta Zaragoza (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
29.1018:00
29.10 11:30 Gipuzkoa Basket - RETAbet Bilbao Basket (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
29.1012:30
28.10 17:30 Montakit Fuenlabrada - Monbus Obradoiro (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.1019:30
22.10 10:30 Laboral Kutxa Baskonia - Gipuzkoa Basket (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.1012:30

OPINIE I KOMENTARZE - Multideporte 2, Hiszpania na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 18 13 3 2 36:13 42
2 Legia Warszawa 18 10 5 3 27:21 35
3 Pogoń Szczecin 18 8 6 4 32:28 30
4 Widzew Łódź 18 9 3 6 25:20 30
5 Lech Poznań 17 8 5 4 20:15 29
6 Cracovia 18 8 4 6 20:12 28
7 Wisła Płock 18 8 4 6 29:25 28
8 PGE FKS Stal Mielec 18 8 4 6 25:22 28
9 Warta Poznań 18 7 5 6 19:17 26
10 Radomiak Radom 18 7 3 8 21:23 24
11 Śląsk Wrocław 18 5 6 7 17:25 21
12 Górnik Zabrze 18 5 5 8 26:30 20
13 Lechia Gdańsk 18 6 2 10 19:30 20
14 Zagłębie Lubin 18 5 5 8 16:27 20
15 Jagiellonia Białystok 18 4 7 7 26:27 19
16 Piast Gliwice 18 4 5 9 19:23 17
17 Miedź Legnica 17 3 4 10 18:27 13
18 Korona Kielce 18 3 4 11 19:29 13