WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Multideporte 4, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.movistarplus.es/...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 30069
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-4 Europa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.02 16:55 FC Barcelona Lassa - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.0217:55
08.02 19:45 Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:45
03.12 11:30 RETAbet Bilbao Basket - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
03.1212:30
29.10 11:30 Divina Seguros Joventut - Real Betis Energía Plus (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
29.1012:30
22.10 10:30 Tecnyconta Zaragoza - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
22.1012:30
15.10 10:30 RETAbet Bilbao Basket - Tecnyconta Zaragoza (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
15.1012:30
09.06 18:45 Andora - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.0620:45
07.05 10:30 Divina Seguros Joventut - ICL Manresa (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
07.0512:30
02.04 11:30 Iberostar Tenerife - CAI Zaragoza (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
02.0413:30
08.01 11:30 Montakit Fuenlabrada - Laboral Kutxa Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
08.0112:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
3 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
5 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
6 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
7 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
8 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
10 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
11 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
12 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
13 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
14 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation