WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

MUTV , Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.manutd.com/en/MU...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 428
Malezja UniFi 705
Portugalia MEO 97
Republika Południowej Afryki StarSat 205
Szkocja now TV 640
Wielka Brytania Sky 453
Virgin Media 526
Włochy Alice Home TV 285
Satelita Region Parametry FTA
Thaicom 5 Azja H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka V, 30000, 5/6 NIE
Astra 2G Europa V, 22000, 5/6 NIE
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 4000, 5/6 NIE
Eutelsat 7B Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.09 15:00 Burnley - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
02.0917:00
27.08 19:00 Manchester United - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
27.0821:00
19.08 15:00 Brighton & Hove Albion - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0817:00
11.06 18:45 Belgia - Kostaryka (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0620:45
06.06 18:45 Belgia - Egipt (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
06.0620:45
02.06 18:45 Belgia - Portugalia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0620:45
27.03 15:50 Rosja - Francja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0317:50
28.11 20:00 Watford - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
28.1121:00
25.11 15:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1116:00
22.11 19:45 FC Basel - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
2 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
3 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
4 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round