WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

NBCSN, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.nbcsports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 650
Stany Zjednoczone AT&T U-verse 640
DirecTV 220
Dish Network 159
HITS Quantum 3
Sky Angel 328
Time Warner Cable 70
Verizon Fios 90
Satelita Region Parametry FTA
EchoStar 16 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 5 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
Galaxy 17 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 29270, 7/8 NIE
AMC 18 Ameryka Północna H, 19510, 3/4 NIE
EchoStar 11 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
Galaxy 14 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
Ciel 2 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
NBCSN Live darmowa Stany Zjednoczone tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 10:00 Szwecja - Japonia (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
30.0712:00
30.07 08:00 Kanada - Brazylia (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
30.0710:00
28.07 11:30 Francja - Japonia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:30
28.07 08:30 Rumunia - Nowa Zelandia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:30
28.07 08:00 Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:00
26.07 02:05 USA - Rosja (Siatkówka,TOKIO 2020)
Siatkówka,TOKIO 2020
26.0704:05
25.07 11:00 Japonia - Meksyk (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
25.0713:00
25.07 10:30 Australia - Hiszpania (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
25.0712:30
25.07 08:30 Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
25.0710:30
24.07 11:30 Nowa Zelandia - USA (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
24.0713:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation