WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nc+ GO, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 16:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0818:00
19.08 17:30 MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
19.0819:30
19.08 16:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 16:00 Lech Poznań - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 15:00 Grupa Azoty Unia Tarnów - forBET Włókniarz Częstochowa (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
19.0817:00
19.08 13:30 Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0815:30
18.08 18:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0820:30
18.08 16:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - 3. runda (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
18.0818:00
18.08 16:00 Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
17.08 20:15 Real Betis - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0822:15
17.08 18:30 Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30
17.08 18:15 Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0820:15
17.08 16:00 Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
16.08 18:00 F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
15.08 19:00 Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.08 16:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0818:00
13.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 20:00 FC Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0822:00
12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
12.08 17:30 Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
12.0819:30
12.08 16:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 16:00 Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 15:00 Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
12.0817:00
12.08 15:00 Arsenal Londyn - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0817:00
12.08 13:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0815:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round