WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nc+ GO, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://ncplusgo.pl/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.04 00:00 Tony Harrison - Bryant Perrella (Boks)
Boks
18.0402:00
18.04 10:30 PGE FKS Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0412:30
18.04 10:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0412:30
18.04 11:00 Paris Saint-Germain - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0413:00
18.04 11:55 Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
18.0413:55
18.04 12:00 CA Osasuna - Elche CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0414:00
18.04 12:00 Real Sociedad - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0414:00
18.04 12:30 Arsenal Londyn - Fulham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0414:30
18.04 13:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0415:00
18.04 13:00 Grand Prix Emilii-Romanii - wyścig (F1)
F1
18.0415:00
18.04 13:00 Atalanta Bergamo - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0415:00
18.04 13:30 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.0415:30
18.04 14:15 Atlético Madryt - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0416:15
18.04 14:15 Deportivo Alavés - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0416:15
18.04 14:30 Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
18.0416:30
18.04 15:00 Manchester United - Burnley FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0417:00
18.04 15:30 Legia Warszawa - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0417:30
18.04 16:00 FSV Mainz 05 - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.0418:00
18.04 16:00 Torino FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0418:00
18.04 16:30 Real Betis - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0418:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.04 20:00 SC Farense - Sporting CP (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
16.0422:00
16.04 19:00 Everton FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0421:00
16.04 19:00 Lille OSC - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0421:00
16.04 18:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.0420:30
16.04 18:30 RB Lipsk - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0420:30
16.04 16:05 Austria - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata - kwalifikacje)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
16.0418:05
16.04 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.0418:00
16.04 12:30 Grand Prix Emilii-Romanii - 2. trening (F1)
F1
16.0414:30
16.04 09:00 Grand Prix Emilii-Romanii - 1. trening (F1)
F1
16.0411:00
16.04 02:00 Boston Celtics - Los Angeles Lakers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
16.0404:00
OPINIE I KOMENTARZE