WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Nova Sports 3, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.novasports.gr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Grecja NOVA Greece 304
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Nova Sports WebTV darmowa Grecja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.03 19:00 Buducnost VOLI Podgorica - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
21.0320:00
20.03 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
20.0320:05
19.03 17:45 Fenerbahce - Buducnost VOLI Podgorica (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.0318:45
15.03 17:45 Fenerbahce - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.0318:45
14.03 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.0320:05
14.03 19:00 Chimki Moskwa - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.0320:00
13.03 16:00 UNICS Kazań - Lokomotiv Kuban Krasnodar (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
13.0317:00
10.03 19:30 ACF Fiorentina - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0320:30
10.03 17:00 US Sassuolo - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0318:00
10.03 14:00 UC Sampdoria - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0315:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round