WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nSport+ , Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.nsportplus.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 40
Orange TV 131
UPC Poland 238
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
NC+ Go płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.09 16:00 PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0918:00
22.09 13:30 Cracovia - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
22.0915:30
22.09 11:00 Rayo Vallecano - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.0913:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.09 17:00 SG Flensburg-Handewitt - PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.0919:00
16.09 10:00 CD Leganés - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0912:00
15.09 16:00 Telekom Veszprém - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:00
15.09 13:30 Wisła Płock - Miedź Legnica (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
15.0915:30
14.09 19:00 SD Huesca - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0921:00
12.09 16:00 HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.0918:00
01.09 13:30 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
01.0915:30
31.08 20:00 SD Eibar - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
31.0822:00
27.08 18:15 Levante UD - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
27.0820:15
25.08 16:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0818:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 8 5 2 1 17:7 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 8 4 1 3 13:10 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
11 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
12 Arka Gdynia 8 1 4 3 7:9 7
13 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
14 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
15 Pogon Szczecin 8 0 4 4 5:12 4
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round