WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

NTV, Japonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Japonia
Język: japoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.ntv.co.jp/
Satelita Region Parametry FTA
BSAT 3A Azja Wschodnia R, 28860, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.03 10:20 Japonia - Kolumbia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
22.0311:20

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.12 16:30 Real Madryt - Al-Ain FC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
22.1217:30
22.12 13:30 Kashima Antlers - CA River Plate (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
22.1214:30
12.06 13:05 Japonia - Paragwaj (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0615:05
17.12 19:30 Finał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1217:30
16.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1220:30
16.12 16:30 Sada Cruzeiro - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
14.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank Teheran VC (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 16:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1217:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round