WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Optus Sport, Australia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Australia
Język: angielski
Strona www: http://sport.optus.com.au

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia VAST 9001
Satelita Region Parametry FTA
Optus C1 Australia , Azja Wschodnia V, 45000, 4/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.12 13:30 Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1214:30
16.12 13:30 Southampton - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1214:30
16.12 16:00 Liverpool FC - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1217:00
17.12 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1212:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.12 20:00 Celtic F.C. - RB Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 AEK Larnaka - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 Sporting CP - Vorskla Poltava (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 Slavia Praga - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 RB Lipsk - Rosenborg BK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 Olympiakos Pireus - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 F91 Dudelange - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 20:00 Arsenal FC - Qarabağ Ağdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 17:55 Olympique Marsylia - Apollon Limassol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
10 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
11 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round