WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ORF 1, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.orf.at/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria ORF Digital 13001
Węgry T-Home 1224
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 22000, 2/3 NIE
Astra 1N Europa H, 22000, 5/6 NIE
Amos 3 Europa , Ameryka Północna , Bliski Wschód V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.09 18:45 Bośnia i Hercegowina - Austria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.0920:45
25.07 18:30 Ajax Amsterdam - Sturm Graz (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
25.0720:30
13.01 18:30 Macedonia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0119:30
12.01 19:30 Francja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
12.0120:30
09.01 16:30 HC Liberec - Vaxjo Lakers (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
09.0117:30
11.12 19:30 Hiszpania - Norwegia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1220:30
11.12 16:30 Rosja - Korea Południowa (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.1217:30
08.12 19:05 Norwegia - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1220:05
08.12 16:30 Czechy - Węgry (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1217:30
08.12 12:30 Argentyna - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
08.1213:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 9 6 1 2 16:8 19
2 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
3 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
4 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 9 5 1 3 14:13 16
7 Korona Kielce 9 4 3 2 13:11 15
8 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Slask Wroclaw 9 2 3 4 12:14 9
12 Gornik Zabrze 9 1 5 3 9:14 8
13 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
14 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
15 Zaglebie Sosnowiec 9 1 3 5 13:19 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round