WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ORF eins, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.orf.at/
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 22000, 2/3 NIE
Astra 1N Europa H, 22000, 5/6 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.06 16:30 Serbia U21 - Austria U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
17.0618:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.06 18:45 Macedonia - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
09.06 18:45 Portugalia - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0620:45
09.06 13:00 Szwajcaria - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0615:00
07.06 18:45 Austria - Słowenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0620:45
24.03 19:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0320:45
24.03 17:00 Izrael - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0318:00
21.03 19:45 Austria - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
18.11 17:00 Irlandia Północna - Austria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1118:00
15.11 19:45 Austria - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1120:45
16.10 18:45 Dania - Austria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
16.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round