WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ORF Sport Plus, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.orf.at/orfsportplus

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria ORF Digital 13221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ORF TV Thek darmowa Austria nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.07 08:00 Meksyk - Francja (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
22.0710:00
21.07 11:30 Australia - Nowa Zelandia (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
21.0713:30
06.06 19:00 Niemcy U21 - Portugalia U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
06.0621:00
05.06 15:15 Finlandia - Niemcy (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
05.0617:15
05.06 11:15 USA - Kanada (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
05.0613:15
03.06 17:15 Rosja - Kanada (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
03.0619:15
03.06 13:15 Szwajcaria - Niemcy (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
03.0615:15
01.06 13:15 Słowacja - Czechy (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
01.0615:15
01.06 09:15 Kanada - Finlandia (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
01.0611:15
24.05 13:15 Słowacja - Rosja (Hokej,Mistrzostwa Świata Elity)
Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
24.0515:15
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation