WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ORF Sport Plus, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.orf.at/orfsportplus

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria ORF Digital 13221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ORF TV Thek darmowa Austria nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.07 15:00 USA - Holandia (finał) (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0717:00
03.07 19:00 Holandia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
03.0721:00
02.07 19:00 Anglia - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
02.0721:00
30.06 18:45 Hiszpania U21 - Niemcy U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
30.0620:45
29.06 16:30 Niemcy - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0618:30
29.06 13:00 Włochy - Holandia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0615:00
28.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
28.0621:00
27.06 19:00 Norwegia - Anglia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
27.0621:00
27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
25.06 19:00 Holandia - Japonia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
25.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 4 3 1 0 5:1 10
3 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
4 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
5 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
6 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
7 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
8 Lechia Gdansk 4 1 3 0 3:2 6
9 KGHM Zaglebie Lubin 4 1 2 1 5:4 5
10 Piast Gliwice 4 1 2 1 3:3 5
11 Legia Warszawa 3 1 1 1 3:3 4
12 Korona Kielce 4 1 1 2 3:4 4
13 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
14 Rakow Czestochowa 4 1 0 3 2:5 3
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 3 0 1 2 2:7 1
Championship Round
Relegation Round