WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ORF Sport Plus, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.orf.at/orfsportplus
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.06 19:00 Niemcy U21 - Portugalia U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
06.0621:00
29.03 13:00 Austria U21 - Polska U21 (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
29.0315:00
11.02 18:00 Bayern Monachium - Tigres UANL (finał) (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
11.0219:00
11.02 15:00 Al Ahly SC - SE Palmeiras (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
11.0216:00
08.02 18:00 Al Ahly SC - Bayern Monachium (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
08.0219:00
07.02 18:00 SE Palmeiras - Tigres UANL (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
07.0219:00
20.12 17:00 Francja - Norwegia (kobiety) (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.1218:00
04.02 17:45 Mountfield HK - Frölunda Indians (finał) (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
04.0218:45
26.01 15:30 Chorwacja - Hiszpania (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0116:30
25.01 17:30 Norwegia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0118:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation