WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

OTE Sport 2, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.cosmote.gr/cosm...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Grecja Cosmote TV 303
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Cosmote TV GO płatna Grecja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.10 18:45 Grecja - Gibraltar (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1020:45
30.09 18:45 Anglia - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
30.0920:45
17.09 18:45 Real Sociedad - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0920:45
17.09 16:30 Las Palmas - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0918:30
17.09 14:15 Girona - Sevilla FC (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0916:15
17.09 10:00 Deportivo Alavés - Villarreal CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0912:00
16.09 18:45 Atletico Madryt - Malaga (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.0920:45
16.09 15:30 Betis Sewilla - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.0917:30
16.09 14:15 Getafe CF - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.0916:15
16.09 11:00 Levante - Valencia CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
16.0913:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round