WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

OTE Sport 4, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.cosmote.gr/cosm...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Grecja Cosmote TV 305
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Cosmote TV GO płatna Grecja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.09 13:30 Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0915:30
14.09 19:05 Vitesse Arnhem - Lazio Rzym (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0921:05
14.09 17:00 Atalanta Bergamo - Everton (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0919:00
13.09 18:45 Tottenham - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0920:45
12.09 18:45 AS Roma - Atlético Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.0920:45
09.09 13:30 Borussia M'gladbach - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
09.0915:30
05.09 18:45 Irlandia - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45
04.09 18:45 Irlandia Północna - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
04.0920:45
01.09 18:45 Słowacja - Słowenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
01.0920:45
31.08 18:45 Francja - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0820:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation