WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

OTE Sport 8, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.cosmote.gr/cosm...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Grecja Cosmote TV 309
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Cosmote TV GO płatna Grecja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.02 16:00 Telekom Veszprém - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0217:00
23.11 19:00 FC Barcelona Lassa - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1120:00
10.11 18:00 THW Kiel - FC Porto Sofarma (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1119:00
05.05 15:00 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
05.0517:00
16.02 17:00 PGE Vive Kielce - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0218:00
21.11 18:00 Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1119:00
14.11 19:45 Montpellier HB - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1120:45
03.11 16:30 Telekom Veszprém - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.1117:30
14.09 17:00 Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0919:00
05.09 18:45 Mołdawia - Walia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation