WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

OTE Sport 8, Grecja  na żywoOTE Sport 8, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.cosmote.gr/cosm...

OTE Sport 8, Grecja na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
OTE Sport 8, Grecja  na żywoGrecja Cosmote TV 309
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OTE Sport 8, Grecja na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Cosmote TV GO płatna Grecja tak

OTE Sport 8, Grecja na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.02 16:00 Telekom Veszprém - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0217:00
23.11 19:00 FC Barcelona Lassa - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.1120:00
10.11 18:00 THW Kiel - FC Porto Sofarma (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.1119:00
05.05 15:00 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
05.0517:00
16.02 17:00 PGE Vive Kielce - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0218:00
21.11 18:00 Rhein-Neckar Löwen - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1119:00
14.11 19:45 Montpellier HB - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1120:45
03.11 16:30 Telekom Veszprém - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.1117:30
14.09 17:00 Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0919:00
05.09 18:45 Mołdawia - Walia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE - OTE Sport 8, Grecja na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 17 13 2 2 35:12 41
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 17 9 2 6 22:17 29
4 Pogoń Szczecin 17 8 5 4 29:25 29
5 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
6 Lech Poznań 16 8 4 4 20:15 28
7 PGE FKS Stal Mielec 17 8 3 6 25:22 27
8 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
9 Warta Poznań 17 7 4 6 18:16 25
10 Radomiak Radom 17 7 2 8 21:23 23
11 Śląsk Wrocław 17 5 6 6 17:22 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
14 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
15 Zagłębie Lubin 17 4 5 8 13:27 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 16 3 3 10 18:27 12