WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 11
UPC Poland 503
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.10 16:00 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
22.1018:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.10 15:45 GKS Tychy - Raków Częstochowa (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
20.1017:45
20.10 12:45 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
20.1014:45
20.10 10:30 Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Koszykówka,PLK)
Koszykówka,PLK
20.1012:30
19.10 18:45 Stal Mielec - GKS Katowice (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
19.1020:45
19.10 16:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
19.1018:00
19.10 10:20 Japonia - USA (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet
19.1012:20
19.10 07:10 Chiny - Włochy (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet
19.1009:10
19.10 04:40 Serbia - Holandia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Kobiet
19.1006:40
17.10 18:30 Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Warszawa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
17.1020:30
17.10 16:00 Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
17.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

18.07.2018 / ~ jaro /
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Lech Poznan 12 6 2 4 19:15 20
7 Korona Kielce 12 5 4 3 16:14 19
8 Arka Gdynia 12 4 5 3 14:12 17
9 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 12 3 3 6 17:17 12
12 Miedz Legnica 12 3 3 6 16:23 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Zaglebie Sosnowiec 12 2 4 6 18:25 10
15 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round