WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 11
UPC Poland 503
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.11 16:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
22.1117:30
22.11 19:30 Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
22.1120:30
23.11 11:40 GKS Bełchatów - Warta Poznań (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
23.1112:40
23.11 13:45 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
23.1114:45
23.11 16:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
23.1117:30
23.11 19:00 MB Boxing Night 6 w Radomiu (Boks)
Boks
23.1120:00
24.11 11:40 Stomil Olsztyn - Radomiak Radom (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
24.1112:40
24.11 13:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
24.1114:45
24.11 16:30 Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
24.1117:30
24.11 19:30 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
24.1120:30
25.11 16:30 Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
25.1117:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.11 19:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
20.1120:30
20.11 16:30 PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
20.1117:30
19.11 19:45 Polska - Słowenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
18.11 19:45 Hiszpania - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
18.11 16:30 E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
18.1117:30
17.11 15:30 Nitto ATP Finals (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.1116:30
17.11 13:45 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
17.1114:45
17.11 11:40 Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
17.1112:40
16.11 19:45 Izrael - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 13:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - PROJEKT Warszawa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
16.1114:45

OPINIE I KOMENTARZE

18.07.2018 / ~ jaro /
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round