WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 21
UPC Poland 503
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 01:00 Jaime Munguia - Tureano Johnson (Boks)
Boks
31.1002:00
31.10 13:45 Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
31.1014:45
31.10 17:30 PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
31.1018:30
31.10 19:30 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
31.1020:30
31.10 23:00 Uriah Hall - Anderson Silva (MMA)
MMA
01.1100:00
01.11 13:45 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
01.1114:45
01.11 16:30 MKS Będzin - Cuprum Lubin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
01.1117:30
01.11 19:30 Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
01.1120:30
02.11 16:30 ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
02.1117:30
02.11 19:00 Znicz Pruszków - Lech Poznań (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
02.1120:00
03.11 11:30 1KS Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
03.1112:30
04.11 16:30 Arka Gdynia - Korona Kielce (Piłka nożna,Puchar Polski)
Piłka nożna,Puchar Polski
04.1117:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.10 16:30 Trefl Sopot - King Szczecin (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
29.1017:30
28.10 19:30 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
28.1020:30
28.10 16:30 Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
28.1017:30
27.10 19:30 #VolleyWrocław - Energa MKS Kalisz (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
27.1020:30
27.10 16:30 Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
27.1017:30
26.10 19:30 Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
26.1020:30
26.10 16:30 DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Moya Radomka Radom (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
26.1017:30
25.10 16:30 PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
25.1017:30
25.10 14:00 Górnik Łęczna - Miedź Legnica (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.1015:00
25.10 11:40 Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.1012:40

OPINIE I KOMENTARZE

18.07.2018 / ~ jaro /
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation