WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport Extra, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 12
UPC Poland 504
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

zegar 16:00 ATP Miami 16:00
ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
27.0318:00
28.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.0318:00
29.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
29.0318:00
31.03 17:00 ATP Miami (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
31.0319:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.03 19:45 Portugalia - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
25.0320:45
25.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0316:00
24.03 19:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0320:45
24.03 16:30 ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
24.0317:30
24.03 13:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
24.0314:45
23.03 22:00 Charlie Edwards - Angel Moreno (Boks)
Boks
23.0323:00
23.03 19:45 Włochy - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0320:45
23.03 16:30 Trefl Gdańsk - MKS Będzin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
23.0317:30
23.03 14:00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
23.0315:00
22.03 19:45 Portugalia - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45

OPINIE I KOMENTARZE

13.10.2018 / ~ tadeusz /
super

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round