WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport Extra, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 12
UPC Poland 504
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.01 13:00 Mistrzostwa Europy Kobiet - losowanie (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
21.0114:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.01 17:00 Revivre Axopower Milano - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
13.0118:00
11.01 19:30 Bayern Monachium BC - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0120:30
06.01 17:15 Cucine Lube Civitanova - Calzedonia Werona (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
06.0118:15
06.01 13:15 Andrézieux - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
06.0114:15
05.01 19:55 Bourges Foot - Olympique Lyon (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
05.0120:55
05.01 17:00 Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
05.0118:00
04.01 18:00 Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
04.0119:00
30.12 17:00 Consar Rawenna - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
30.1218:00
23.12 17:00 Top Volley Latina - Kioene Padwa (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
23.1218:00
18.12 19:45 FC Barcelona Lassa - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.1220:45

OPINIE I KOMENTARZE

13.10.2018 / ~ tadeusz /
super

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round