WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport Fight, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 17
UPC Poland 505
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Ipla.tv płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.09 18:00 Amin Ayoub - Ahmed Amir (MMA,Brave Combat MMA)
MMA,Brave Combat MMA
25.0920:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.09 18:00 Piotr Niedzielski - Ivan Vulchin (MMA,Babilon MMA)
MMA,Babilon MMA
11.0920:00
26.06 18:00 Adrian Zieliński - Alexandr Gorshechnik (MMA,FEN)
MMA,FEN
26.0620:00
25.06 18:00 Filip Stawowy - Toni Valtonen (MMA,Babilon MMA)
MMA,Babilon MMA
25.0620:00
30.05 14:00 Mateusz Cielepała - Kacper Meyna (Boks)
Boks
30.0516:00
22.05 18:00 Adrian Błeszyński - Piotr Wawrzyniak (MMA,Babilon MMA)
MMA,Babilon MMA
22.0520:00
09.05 16:50 Przemysław Gorgoń - Walentyn Zbrożek (Boks)
Boks
09.0518:50
30.04 18:00 Paweł Pawlak - Siergiej Guzew (MMA,Babilon MMA)
MMA,Babilon MMA
30.0420:00
23.04 17:00 Youri Kalenga - Michal Plesnik (Boks)
Boks
23.0419:00
09.04 16:30 Jan Lodzik - Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski (Boks)
Boks
09.0418:30
27.03 22:00 Kacper Formela - Damian Frankiewicz (MMA,FEN)
MMA,FEN
27.0323:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation