WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport News, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 13
NC+ 120
Orange TV 130
UPC Poland 505
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.01 17:00 Top Volley Latina - Itas Trentino (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
27.0118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.01 17:00 Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
20.0118:00
08.01 17:00 Chimki Moskwa - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0118:00
06.01 16:15 Girondins Bordeaux - Le Havre (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
06.0117:15
30.12 17:00 Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Werona (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
30.1218:00
26.12 17:00 Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
26.1218:00
26.12 15:00 Calzedonia Werona - Vero Volley Monza (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
26.1216:00
22.12 19:30 MKS Będzin - Trefl Gdańsk (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
22.1220:30
22.12 16:30 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
22.1217:30
16.12 17:00 Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
16.1218:00
07.12 19:30 Panathinaikos - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round