WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport News, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 13
NC+ 120
Orange TV 130
UPC Poland 505
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.09 19:15 Rosja - Włochy (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
22.0921:15
22.09 15:00 Holandia - Finlandia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
22.0917:00
21.09 18:30 Belgia - Słowenia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
21.0920:30
21.09 15:00 Brazylia - Australia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
21.0917:00
18.09 17:30 Kanada - Francja (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
18.0919:30
18.09 14:00 Chiny - Brazylia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
18.0916:00
17.09 18:30 Argentyna - Słowenia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
17.0920:30
17.09 15:00 Belgia - Dominikana (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
17.0917:00
16.09 19:15 Dominikana - Włochy (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
16.0921:15
16.09 15:00 Kamerun - USA (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
16.0917:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
2 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
3 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
4 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round