WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport News, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 13
NC+ 120
Orange TV 130
UPC Poland 505
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.11 19:45 Szwecja - Rosja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
20.1120:45
19.11 19:45 Dania - Irlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
19.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.11 19:45 Albania - Szkocja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1120:45
17.11 14:00 Serbia - Czarnogóra (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1115:00
16.11 19:45 Walia - Dania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1120:45
16.11 17:00 Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
16.1118:00
15.11 19:45 Belgia - Islandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1120:45
12.11 19:30 Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
12.1120:30
11.11 17:00 Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
11.1118:00
10.11 18:00 Next Gen ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
10.1119:00
09.11 19:00 Panathinaikos BC - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.1120:00
09.11 18:00 Next Gen ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
09.1119:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round