WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Premier Sports, Wielka Brytania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Wielka Brytania
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.premiersports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania Sky 428
TalkTalk Plus TV 414
Virgin Media 551
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2G Europa H, 22000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Premier Player płatna Cały świat tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.08 17:00 FK Sūduva Marijampolė - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.0819:00
11.08 19:00 Atlético Madryt - Inter Mediolan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
11.0821:00
08.08 00:00 Real Madryt - AS Roma (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
08.0802:00
07.08 19:00 Chelsea Londyn - Olympique Lyon (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
07.0821:00
01.08 19:00 Arsenal - Chelsea Londyn (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
01.0821:00
01.08 00:30 Tottenham Hotspur - AC Milan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
01.0802:30
30.07 11:30 Paris Saint-Germain - Atlético Madryt (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
30.0713:30
29.07 03:00 FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
29.0705:00
28.07 23:00 Bayern Monachium - Manchester City (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
29.0701:00
28.07 18:00 Chelsea Londyn - Inter Mediolan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
28.0720:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round