WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rai 1, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rai.it/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Finlandia DNA Oy 375
Francja Canalsat 365
Numericable 76
Grecja NOVA Greece 854
Izrael Hot 155
Monako MC Cable 201
Polska Cyfrowy Polsat 209
Portugalia NOS 227
Rumunia UPC Romania 192
Szwajcaria Cablecom 202
Szwecja Com Hem 177
Turcja Digiturk 101
Włochy Alice Home TV 1
FASTWEB 1
Infostrada TV 1
Sky Italy 101
TV di FASTWEB 1
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 2/3 TAK
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 7A Europa , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 3/5 TAK

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

04.06 18:45 Włochy - Czechy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
04.0620:45
31.05 19:00 Portugalia U21 - Włochy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
31.0521:00
28.05 18:45 Włochy - San Marino (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0520:45
19.05 19:00 Atalanta Bergamo - Juventus FC (finał) (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
19.0521:00
31.03 18:45 Litwa - Włochy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0320:45
28.03 18:45 Bułgaria - Włochy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
28.0320:45
25.03 19:45 Włochy - Irlandia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
25.0320:45
10.02 19:45 Atalanta Bergamo - SSC Napoli (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
10.0220:45
09.02 19:45 Juventus FC - Inter Mediolan (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
09.0220:45
03.02 19:45 SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
03.0220:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation