WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rai 2, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rai2.rai.it

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Finlandia DNA Oy 376
Francja Numericable 77
Grecja NOVA Greece 855
Monako MC Cable 202
Szwajcaria Cablecom 203
Szwecja Com Hem 213
Włochy Sky Italy 102
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 2/3 TAK
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 3/5 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Rai.TV darmowa Włochy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.08 16:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
30.0818:00
26.12 20:00 Lazio Rzym - AC Fiorentina (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
26.1221:00
20.12 16:30 AS Roma - Torino (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
20.1217:30
19.12 20:00 SSC Napoli - Udinese (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
19.1221:00
14.12 20:00 Lazio Rzym - AS Cittadella (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
14.1221:00
13.12 16:30 AC Fiorentina - Sampdoria Genua (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
13.1217:30
12.12 20:00 Inter Mediolan - Pordenone (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
12.1221:00
29.11 20:00 Torino - Carpi (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
29.1121:00
20.06 19:15 Aquila Trento - Reyer Wenecja (Koszykówka)
Koszykówka
20.0621:15
18.06 18:45 Dania - Włochy (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
18.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round