WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rai Sport 1, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.raisport.rai.it/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 68
Szwajcaria Cablecom 209
Naxoo 191
Włochy Alice Home TV 227
Sky Italy 227
TV di FASTWEB 92
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 29900, 3/4 TAK
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 3/5 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Rai Sport Live darmowa Włochy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 13:30 Brazylia - Jamajka (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
09.0615:30
08.06 15:30 USA U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0617:30
07.06 19:00 Francja - Korea Południowa (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0621:00
07.06 13:30 Kolumbia U20 - Ukraina U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
07.0615:30
04.06 15:30 Francja U20 - USA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0617:30
03.06 15:30 Urugwaj U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0617:30
02.06 15:30 Włochy U20 - Polska U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
02.0617:30
08.07 18:30 Francja - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0720:30
24.06 18:20 Włochy - USA (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
24.0620:20
23.06 18:20 Włochy - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
23.0620:20

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round