WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RAN, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.ran.de/

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.10 11:30 Andy Murray - Grigor Dimitrov (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
09.1013:30
07.10 04:00 Turniej ATP w Tokio (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
07.1006:00
24.09 04:00 Elina Svitolina - Naomi Osaka (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0906:00
24.09 04:00 Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0906:00
23.09 06:00 Aliaksandra Sasnovich - Naomi Osaka (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0908:00
23.09 04:30 Magda Linette - Caroline Wozniacki (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0906:30
23.09 03:00 Monica Puig - Agnieszka Radwańska (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0905:00
27.06 00:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
27.0602:00
26.06 00:00 USA - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
26.0602:00
21.05 11:30 Kiki Bertens - Mariana Duque-Marino (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.0513:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 37 21 9 7 57:33 72
2 Legia Warszawa 37 20 8 9 55:38 68
3 Lechia Gdansk 37 19 10 8 54:38 67
4 Cracovia 37 17 6 14 45:43 57
5 Jagiellonia 37 16 9 12 55:52 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 37 15 8 14 57:48 53
7 Pogon Szczecin 37 14 10 13 57:54 52
8 Lech Poznan 37 15 7 15 49:48 52
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round