WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RMC Sport 1, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://sport.sfr.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canal+ France 137
Fransat
Parabole Réunion
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 29700, 2/3 NIE
Astra 1N Europa V, 29700, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 29980, 8/9 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 20:00 Dereck Chisora - Artur Szpilka (Boks)
Boks
20.0722:00
20.07 21:00 David Allen - David Price (Boks)
Boks
20.0723:00
20.07 22:00 Dillian Whyte - Oscar Rivas (Boks)
Boks
21.0700:00
21.07 02:00 Keith Thurman - Manny Pacquiao (Boks)
Boks
21.0704:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.06 02:00 Tyson Fury - Tom Schwarz (Boks)
Boks
16.0604:00
02.06 02:00 Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr (Boks)
Boks
02.0604:00
01.06 19:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (finał) (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0621:00
29.05 19:00 Chelsea FC - Arsenal FC (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.0521:00
09.05 19:00 Valencia CF - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
09.0521:00
08.05 19:00 Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.0521:00
07.05 19:00 Liverpool FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
07.0521:00
06.05 19:00 Manchester City - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
06.0521:00
05.05 15:30 Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.0517:30
05.05 13:00 Huddersfield Town - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.0515:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round