WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RPC Canal 4, Panama na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Panama
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rpctv.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Inter Satelital 3082
Brazylia Claro TV 132
Meksyk Claro Americas 133
Sky Mexico 193
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Intelsat 1R Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka V, 27902, 3/4 NIE
Star One C4 Ameryka Południowa V, 27902, NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RPC TV en Línea darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.11 19:45 USA - Panama (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
16.1120:45
07.07 20:00 Brazylia - Peru (finał) (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
07.0722:00
06.07 19:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
06.0721:00
04.07 00:30 Chile - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
04.0702:30
03.07 00:30 Brazylia - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
03.0702:30
29.06 19:00 Urugwaj - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0621:00
28.06 23:00 Kolumbia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0601:00
28.06 19:00 Wenezuela - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0621:00
28.06 00:30 Brazylia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0602:30
15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation