WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTE, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rte.ie/tv/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania Sky 101
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka V, 29500, 8/9 NIE
Eutelsat Ka-Sat 9A Europa L, 25000, 2/3 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTE Player darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.02 06:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
25.0207:15
24.02 04:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
24.0205:45
24.02 01:50 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
24.0202:50
23.02 11:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
23.0212:15
23.02 05:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
23.0206:40
23.02 02:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
23.0203:00
22.02 11:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
22.0212:30
22.02 04:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
22.0205:30
22.02 00:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
22.0201:40
21.02 19:45 Sevilla FC - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.0220:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznan 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 KGHM Zaglebie Lubin 5 3 0 2 7:6 9
5 Lechia Gdansk 4 2 2 0 4:1 8
6 Korona Kielce 5 2 2 1 7:6 8
7 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
8 Gornik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
9 Wisla Krakow 4 1 2 1 3:3 5
10 Slask Wroclaw 4 1 1 2 5:5 4
11 Miedz Legnica 5 1 1 3 4:8 4
12 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
13 Zaglebie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
14 Wisla Plock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 5 0 2 3 2:7 2
16 Pogon Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round