WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTL 7, Holandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Holandia
Język: holenderski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtl.nl/rtl7/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Holandia Caiway 7
CanalDigitaal 7
Digitenne 7
KPN 7
Kabelnoord 7
Tele2 7
Ziggo 7
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód V, 29900, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Horizon Go darmowa Holandia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.11 20:00 Standard Liège - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1121:00
29.11 17:55 Fenerbahçe SK - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1118:55
25.10 19:00 Olympique Marsylia - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1021:00
25.10 16:55 Sporting CP - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1018:55
04.10 19:00 Chelsea FC - MOL Vidi FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1021:00
04.10 16:55 AC Milan - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1018:55
28.09 20:00 George Groves - Callum Smith (Boks)
Boks
28.0922:00
12.04 19:05 FC Salzburg - Lazio Rzym (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
12.0421:05
05.04 19:05 Atletico Madryt - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
05.0421:05
15.02 18:00 Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0219:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round