WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTL, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtl.de/cms/index...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Belgia Telenet 175
Bośnia i Hercegowina Open IPTV 650
Dania YouSee 54
Holandia Ziggo 58
Izrael Yes 120
Niemcy HD+ 61200
Kabel Deutschland 103
KabelKiosk 301
Sky Deutschland 163
Portugalia NOS 232
Republika Południowej Afryki DStv 440
Rumunia RCS&RDS 189
UPC Romania 189
Serbia Telekom Srbija 650
Szwajcaria Cablecom 9
Naxoo 155
Węgry T-Home 1613
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 2/3 NIE
Astra 1L Europa H, 27500, 3/4 TAK
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV Now płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.08 19:00 Real Madryt - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
10.0821:00
03.07 14:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig (F1)
F1
03.0716:00
11.06 18:45 Węgry - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.0620:45
04.06 18:45 Włochy - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
04.0620:45
18.05 19:00 Eintracht Frankfurt - Rangers FC (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0521:00
05.05 19:00 Eintracht Frankfurt - West Ham United (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
05.0521:00
28.04 19:00 West Ham United - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0421:00
14.04 19:00 FC Barcelona - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0421:00
17.03 20:00 Eintracht Frankfurt - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0321:00
10.03 20:00 Atalanta Bergamo - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
10.0321:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
12 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
13 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
14 Jagiellonia Białystok 5 1 1 3 5:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Miedź Legnica 4 0 1 3 3:8 1
18 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1