WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTL Television, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtl.de/cms/index...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Turcja Filbox 160
Satelita Region Parametry FTA
Türksat 4A Europa , Afryka Północna , Azja Zachodnia V, 17500, 3/4 NIE
Astra 1L Europa H, 27500, 3/4 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TV Now płatna Niemcy , Austria , Szwajcaria tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.11 20:00 Eintracht Frankfurt - Royal Antwerp FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1121:00
14.11 17:00 Armenia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1118:00
11.11 19:45 Niemcy - Liechtenstein (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1120:45
04.11 20:00 Bayer Leverkusen - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1121:00
21.10 19:00 Eintracht Frankfurt - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.1021:00
11.10 18:45 Macedonia Północna - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1020:45
08.10 18:45 Niemcy - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1020:45
30.09 19:00 Celtic F.C. - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
30.0921:00
08.09 18:45 Islandia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
05.09 18:45 Niemcy - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12