WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTP 1, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://rtp.pt/rtp1

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia Cabovisão 1
MEO 1
NOS 1
TDT Portugal 1
Vodafone Portugal 1
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTP Play darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.09 18:45 Litwa - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0920:45
07.09 18:45 Serbia - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0920:45
27.07 16:30 Portugalia U19 - Hiszpania U19 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
27.0718:30
24.07 14:00 Portugalia U19 - Irlandia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
24.0716:00
20.07 17:00 Portugalia U19 - Armenia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
20.0719:00
17.07 14:45 Portugalia U19 - Hiszpania U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
17.0716:45
14.07 17:00 Włochy U19 - Portugalia U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
14.0719:00
09.06 18:45 Portugalia - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0620:45
05.06 18:45 Portugalia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
05.0620:45
31.05 18:30 RPA U20 - Portugalia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 9 4 5 0 14:9 17
2 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
3 Jagiellonia 9 4 4 1 15:8 16
4 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
5 Lechia Gdansk 9 4 4 1 11:7 16
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
7 Piast Gliwice 9 4 2 3 10:8 14
8 Lech Poznan 9 3 3 3 14:12 12
9 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 KGHM Zaglebie Lubin 9 2 3 4 16:16 9
13 Rakow Czestochowa 9 3 0 6 10:14 9
14 Arka Gdynia 9 2 2 5 7:14 8
15 Korona Kielce 9 1 2 6 4:13 5
16 LKS Lodz 9 1 1 7 7:18 4
Championship Round
Relegation Round