WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTS 1, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rts.rs/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Serbia Digi TV Serbia 1
IKOM 28
Polaris 1
Radijus Vektor 1
SBB 201
Telekom Srbija 101
TotalTV 1
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 TAK
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 28000, 7/8 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTS Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

04.07 18:30 Serbia - Szwecja (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
04.0720:30
27.06 18:30 Białoruś - Serbia (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
27.0620:30
23.06 19:00 Dania U21 - Serbia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
23.0621:00
20.06 19:00 Niemcy U21 - Serbia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
20.0621:00
17.06 16:30 Serbia U21 - Austria U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
17.0618:30
01.06 19:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (finał) (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0621:00
29.05 19:00 Chelsea FC - Arsenal FC (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.0521:00
09.05 19:00 Chelsea FC - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
09.0521:00
08.05 19:00 Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.0521:00
02.05 19:00 Eintracht Frankfurt - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.0521:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round